#1 2011-08-11 01:29:35

 Runed001

Administrator

23232355
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 71
Punktów :   

Planowana nieobecność

....Jak już wiecie Admini clanu Subit Death (szczególnie Runed xD) nie tolerują "darmozjadów" czyli osób, które są od dłuższego czasu nieaktywne  i w rezultacie zostają one wydalone z clanu ... Dlatego też, jeżeli  masz zaplanowany jakiś dłuższy wyjazd, bądź zbliża się sesja, a chcesz uniknąć kicka z clanu ^_^   to odpowiedni temat dla Ciebie- Napisz o tym tutaj... a "Runed'owski sąd"  Cię ominie! hehe ;-)


_________________________________________________________________________________________
Przed moimi oczami, stała piękna dama, Pięknie ubrana wymalowana i sama Bez nikogo, Lord have mercy! i Jakie ona ma zajebiste piękne piersi.... Grubson!

http://i54.tinypic.com/2j2j0pl.png

Offline

 

#2 2011-08-23 00:34:46

 Sashibu

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 22
Punktów :   

Re: Planowana nieobecność

,,Runedowski sąd'' , ale temat przydatny i jak najbardziej dobry pod względem tego co ,,Wodzó'' wymyślił. Masz wyjazd napisz a nabijesz pkt. u runeda


To ona bogini sexu jest napalona, mokra na wejściu ...

Offline

 

#3 2011-08-23 09:44:09

Wyshak

First Lieutenant

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 84
Punktów :   -1 

Re: Planowana nieobecność

A jeśli ktoś ma nagły problem z komputerem i nie może nawet napisać, że nie wejdzie do gry (tak jak ja kiedyś, jeśli nie napisałbym wam przez woolfice i hitmana to byście mnie pewnie wywalili ^^) to ile czasu mu dajecie zanim się odezwie?

Offline

 

#4 2011-08-23 09:57:04

 Runed001

Administrator

23232355
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 71
Punktów :   

Re: Planowana nieobecność

Drogi Wyshaku! Gdyby zaistniała  taka sytuacja i byśmy Cię wywalili z clanu, to zawsze możesz napisać "odwołanie od kicka" i sprawa była by załatwiona, ale widze, że ty lubisz sobie nabijać "posty" na durnych pytankach, wiec masz odpowiedz:
Takiemu obywatelowi damy 5 dni na poinformowanie któregoś z adminów (wystarczy stworzenie tematu na forum o dłuższej nieobecności).


_________________________________________________________________________________________
Przed moimi oczami, stała piękna dama, Pięknie ubrana wymalowana i sama Bez nikogo, Lord have mercy! i Jakie ona ma zajebiste piękne piersi.... Grubson!

http://i54.tinypic.com/2j2j0pl.png

Offline

 

#5 2011-08-23 10:08:06

Wyshak

First Lieutenant

Zarejestrowany: 2011-08-14
Posty: 84
Punktów :   -1 

Re: Planowana nieobecność

Wiem, że zawsze mogę napisać odwołanie od kicka I wcale nie nabijam postów na durnych pytankach, po prostu lubię teoretyzować

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-do-margo.pun.pl www.gaudiumforum.pun.pl www.minecraftownia.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl www.realface.pun.pl